Rreth Nesh

Ne jemi Arti Fruit

Kompania që sjell produktet natyrale tek ju

Arti Fruit është një kompani e specializuar në kultivimin dhe shitjen e frutave të aronias.
 
Me një pasion të thellë për bujqësinë dhe cilësinë, ne kemi krijuar një mjedis të përshtatshëm për rritjen dhe mbjelljen e këtyre frutave unike.
shape nje
feature shape
01

Fokusi Ynë

Fokusohemi në çdo detaj të procesit tonë prodhues për të siguruar cilësinë më të lartë të frutave të aronias.

feature shape
02

Ekipi

Me një ekip të specializuar dhe të përkushtuar, ne punojmë me zell për të siguruar që secili produkt që dal nga kopshti ynë të përmbushë standardet më të larta të cilësisë.

03

Shitja e produktit

Shitja e frutit të aronisë ka rëndësi të madhe për shkak të vlerave ushqyese dhe shëndetësore të këtij fruti.

Kujdesi për kultivim
0 %

Nga zgjedhja e tokeve me kujdes deri te metodat e avancuara të kujdesit në kopshtet tona, ne jemi të vendosur të ofrojmë një produkt të jashtëzakonshëm.

Arti-Fruit
0 %

Në Arti Fruit, ne vlerësojmë trajtimin e drejtë të klientëve dhe mirëqenia e komunitetit është thelbi i filozofisë sonë të të bërit biznes.

Klientët tanë
0 %

Klientët tanë kanë besim në cilësinë dhe shijen e shkëlqyeshme të frutave të aronias të ofruara me kujdes të rritura me kujdes dhe dashuri nga fermerët tanë.

Certifikimet
0 %

Të çertifikuar për produktet tona nga “Bio Q-Check”, që ato të kenë cilësin natyrale, 100% bio dëshmon kultivim në një mjedis të përshtatshëm.

Pse të na zgjidhni neve?

Të çertifikuar nga Bio Q-check

Mbi 15 vjet në treg

Arti Fruits

Eksperienca

Arti Fruit ka një eksperiencë të pasur dhe të palëkundur në fushën e kultivimit dhe shitjes së frutave të aronias. Me një përvojë mbi 15 vjet në treg, kemi zhvilluar një ekspertizë të thellë dhe një përkushtim të vazhdueshëm ndaj cilësisë. Shërbimet tona përfshijnë kultivimin, mbjelljen dhe kujdesin e përditshëm.

100% Organik

100% Bio Natyral

Arti Fruit ka një eksperiencë të pasur dhe të palëkundur në fushën e kultivimit dhe shitjes së frutave të aronias. Me një përvojë mbi 15 vjet në treg, kemi zhvilluar një ekspertizë të thellë dhe një përkushtim të vazhdueshëm ndaj cilësisë. Shërbimet tona përfshijnë kultivimin, mbjelljen dhe kujdesin e përditshëm.

Shërbimet tona përfshijnë kultivimin, mbjelljen dhe kujdesin e përditshëm ndaj kopshteve të aronias. Ne ofrojmë produkte të freskëta dhe të shëndetshme, të cilat janë të përshtatshme për tregun e konsumatorëve dhe industrien e përpunimit të ushqimit.

Suksesi i Arti Fruit është pasionimi ynë i palodhur për kualitet. Përmes kombinimit të teknologjisë moderne dhe praktikave tradicionale të bujqësisë, kemi arritur besim nga klientët tanë. Faleminderit që jeni pjesë e udhëtimit tonë të suksesshëm në botën e frutave të aronias!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare